Aktuality - novinky

Otevírání plavební sezóny na Baťově kanálu v přístavu Skalica

Již pojedenácté proběhne 1. května slavnostní otevření vod Baťova kanálu ve Skalici. Po úspěšném loňském roku jsme se rozhodli účastnit této akce, kde se dojde podívat na dva tisíce lidí, i letos. Navštívit můžete náš Fotokoutek Jinak, palačinky, nebo stan Motomaxu.

Pro akci jsme zajistili kompletní reklamní poutače. "Věřím, že bude dobré počasí a dojde se podívat na tuto úžasnou akci s duší spousta lidí," dodává majitel největší hodonínské reklamní agentury, David Hlavatý.

 

Job Day Hodonín III.

Podpořili jsme třetí veletrh pracovních příležitostí Job Day Hodonín III. Veletrhu se zúčastnilo 42 firem a my jsme zajistili pro celou akci veškeré reklamní věci - letáky, billboardy, vlajky, letáky, plakáty, promo karty, loga, polepy stánků, roll-upy, až po "červený" koberec.

 

Zasíláme nyní i na Slovensko

Vážení přátelé,

máme pro Vás radostnou zprávu. Od pondělí 23. 1. začínáme zasílat naše produkty i na Slovensko.

Cena za poštovné je 200,- plus 50,- doběrečné.

Pro maloobchodní zákazníky zasíláme pouze na dobírku.

Ceny jsou uvedeny s DPH.

#slovenskotresse #konecneporadnepokryti #zasilamenaslovensko

 

 

PF 2017 - Krásný závěr roku a úspěšný vstup do toho dalšího...

 

 

 

 

Skvělá propagace, skvělá návštěvnost - hlavním partnerem historicky prvního Superligového utkání ve florbale byla reklamní agentura Max Reklama Hodonín

Historicky první utkání Tipsport Superligy ve florbale přivítal Hodonín 20. 11. 2016. Odchovanec hodonínského florbalu a organizační tým dokázali dostat do hodonínské haly TEZA 752 diváků. "Podporu celé akce zejména v oblasti reklamy poskytla naše společnost - letáky, billboardy, plachty, plakáty, ale také vstupenky a programy + vybavení pro fanoušky. Součástí celé akce byl i náš fotokoutek, který naše společnost postupně vypouští mezi lidi," dodává David Hlavatý, majitel společnosti Max Reklama Hodonín. Více informací o celém zápase a doprovodném programu najdete na www.florbalhodonin.cz.

 

 

 

MAX REKLAMA HODONÍN HLAVNÍM REKLAMNÍM PARTNEREM VELETRHU JOB DAY Hodonín II.

Setkání zástupců soukromého sektoru, nezaměstnaných, státní správy, žáků a studentů podpořila naše společnost, jako hlavní reklamní partner. Druhý veletrh pracovních příležitostí v Hodoníně přilákal 800 návštěvníků a ti mohli vstoupit do světa volných pracovních míst. Společnost Max Reklama dodala na tento veletrh reklamní letáky, plakáty, brožury vystavovatelů, polepy kójí, polepy log, propagační předměty, plachty, billboard a další věci. "Jsme moc rádi, že jsme tu byli. Přece jen trh na Hodonínsku je pro nás stěžejní. Věřím, že se nám podaří navázat i další spolupráci s některými z partnerů veletrhu," dodává David Hlavatý, majitel společnosti. Více informací o veletrhu můžete najít na www.alfafairs.cz.

 

 

MAX REKLAMA HODONÍN HLAVNÍM REKLAMNÍM PARTNEREM VELETRHU JOB FAIR MSV

Spousta lidí hledá práci. Mnoho firem nabízí volná místa. My jsme tentokrát pomohli propojit spoustu lidí, kteří chtějí pracovat a mnoho významných vystavovatelů, kteří právě takové osoby hledají.

Jako hlavní reklamní partner jsme tiskli plakáty, letáky, brožury, složky pro vystavovatele s klopou, vlajky (muší křídla), poutače, ale také koberec s potiskem.

Věříme, že se podaří zaujmout mnoho návštěvníků a veletrh Job Fair MSV zažije letos rekordní návštěvnost! Více informací na www.jobfairmsv.cz.

 

 

PODPOŘILI JSME AUTOKROS NA PÁNOVĚ

Jako partner akce jsme podpořili historický návrat Autokrosu na Pánov. Po dvaceti letech se podařilo obnovit tradici Autokrosových závodů. Pro tuto akci jsme dodávali nejen plakáty, bannery, vlajky, ale také pamětní samolepky pro každý vůz.

 

 

SUMMER MAX PÁRTY

Přátelé, připravili jsme pro Vás skvělou akci! Summer Max PártySLEVY PŘES LÉTO, AŽ 30 %!

Každý týden pro Vás slevníme jednu kategorii produktů - polepy, cedule, tiskoviny, okenní folie, folie na budovy, skleničky, karafy, polepy aut a na závěr prázdnin 30 % sleva na celý sortiment! S námi můžete ušetřit a připravit se na podzimní akce! S NÁMI VÁM NEBUDE NIC CHYBĚT!