Sklenička Lara 350 ml a taštička s potiskem

83,01 Kč / ks 68,60 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku do 3 týdnů
Můžeme doručit do:
20.8.2024
Kód: 8187
Sklenička Lara 350 ml a taštička s potiskem
Lara 350+tasticka
Cena včetně potisku

Detailní popis produktu

Kompletní sada pro vinařskou akci

Sada obsahuje skleničku Lara s objemem 350 ml a taštičku na skleničku, obě s potiskem loga nebo motivu Vaší akce. 

Potisk skleničky

Skleničku Vám potiskneme tamponovým potiskem v jedné barvě na jedné pozici. Maximální velikosti potisku je 40 x 40 mm. Potisk na skleničce je provedený dvousložkovými barvami a ještě výpalen, tím pádem je sklenička pak vhodná i do myčky.

Potisk taštičky

Taštičku Vám potiskneme sítotiskem v jedné barvě potisku. Barva potisku je dle Vašeho výběru. Maximální rozměr potisku je 130 x 150 mm.

Jak probíhá objednávka

K objednávce přiložte logo či jiný motiv, který chcete mít umístěný na skleničce a taštičce. Případně popište motiv do poznámky. Do poznámky nám můžete připsat i barvu potisku. Barva potisku může být jiná na skleničce i na taštičce. Stejně tak se mohou lišit motivy potisku. Nejpozději druhý pracovní den od nás obdržíte korekturu potisku. Korekturu je pak samozřejmě možné ještě dále upravovat nebo měnit, dokud potisk není přesně takový, jaký si jej představujete.

Po schválení korektury se pustíme do výroby. Vaši kompletní objednávku Vám pak dodáme za cca 3 týdny.

Cena neobsahuje tiskovou přípravu (1 030 Kč včetně DPH 21 %). Tisková příprava se Vám automaticky připočítá v košíku u shrnutí objednávky. Cena za tiskovou přípravu je stejná nehledě na objednané množství skleniček i taštiček.

Minimální množství pro objednávku je 96 ks.

Sklenička Lara 350 ml

Klasická sklenice na červené víno. Vhodná především pro mladé nebo zralé červené víno, ale mohou se v ní podávat i některá bílá a červená vína burgundského typu. Sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán - tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje.

Sklenička Lara 350 ml a taštička s potiskem

Kapsa na skleničku

Praktická kapsa na skleničku k zavěšení kolem krku. Ideální pro ochranu skleničky před pádem nebo rozbitím. Díky černé barvě působí elegantně a stylově.

Možnost potisku logem nebo sloganem, což z ní dělá skvělý propagační materiál. Skvělý doplněk na všech vinařských akcích.

Skleničky CRYSTALEX

Crystalex je symbolem celosvětově vyhlášené tradice českého sklářství a současně jsme největším výrobcem skleněných produktů nejen u nás, ale i v zahraničí. Ačkoli doba se neustále mění, i dnes tvoří fascinující produkty, které představují souhru umění, letitých zkušeností a cenného dědictví. A kde jinde, než v Novém Boru, který je srdcem sklářského průmyslu, ale i domovem skláren. Právě tady vznikají stále nové a jedinečné produkty, které kombinují krásu tradice s moderní tváří.

Sklenička Lara 350 ml a taštička s potiskem

BOHEMIA CRYSTAL

Již více než 50 let nesou produkty Crystalex ochrannou známku Bohemia Crystal™, která zaručuje tu nejvyšší kvalitu materiálu a výrobních procesů. Produkty označené touto prestižní známkou jsou synonymem pro prověřené vysoké kvality českého sklářství. Výrobky v sobě snoubí historickou zkušenost, tradiční pohled spojený s moderními technologiemi, stejně tak invenci českých specialistů.

BOHEMIA SPARKLE

Všechny produkty jsou vyráběny ze skloviny Sparkle™. Pro její charakteristické vlastnosti má prémiovou ochrannou známku Bohemia Sparkle™, která nachází své uplatnění především v rámci segmentu hotelnictví, restaurací a kaváren (HoReCa). Kromě optických vlastností splňuje nároky pro náročné a profesionální využití nápojového skla. Samozřejmostí jsou proto silnější stěny i tvrzené ústní okraje. 

Sklenička Lara 350 ml a taštička s potiskem
Sklenička Lara 350 ml a taštička s potiskem

CRYSTAL. ECO

Sklo Crystalex patří mezi nejekologičtěji tavená skla vůbec. Sklárny používají plně elektrický způsob otopu tavicího agregátu a nátokových žlabů. Tavící agregáty mají navíc minimální hlučnost, prašnost a tepelné zatížení okolního prostředí. Používáme tavící pece našeho vlastního designu, které neustále modernizujeme a optimalizujeme pro co možná nejčistší provoz v souladu s ekologickou politikou i platnými směrnicemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro vinařské akce
Rozměr skleničky: v = 200 mm, Ø = 80 mm
fvEdit: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: