Skleničky s potiskem

Skleničky včetně potisku, gravírování nebo pískování

Ať už jste vinař, pálenkář, chcete své zákazníky a obchodní partnery obdarovat hezkým a užitečným reklamním předmětem v podobě skleničky nebo prostě jen chcete darovat jednu skleničku s jedinečným potiskem, pak jste na správném místě. Skleničky včetně potisku, laserového gravírování nebo pískování jsou naše specialita.

V naší nabídce najdete více než 350 typů a tvarů skleniček na víno, sekty, rum, whisky, pálenky nebo nealkoholické nápoje a samozřejmě také karafy a džbánky. A všechny Vám je dodáme i s Vaším logem nebo jiným motivem.

Skleničky Vám můžeme dodat také včetně dárkového balení, ať už samostatně nebo připravené ještě na doplnění dalších produktů jako například láhev.

• potisk s výpalem  • laserové gravírování  • pískování  barevný obtisk

Dárkové balení

Potřebujete skleničky s potiskem jako dárek? Připravíme pro Vás dárkové balení skleniček na míru. Dárkové balení lze vytvořit nejen na každou skleničku zvlášť, ale také připravit na balení s Vaším vínem.

Každý výrobek okamžitě získá na hodnotě, pokud jej originálně zabalíte. Dárkový obal vymyslíme, přizpůsobíme Vašim produktům a tomu, jak je chcete zákazníkům prezentovat. Zákazníkům můžete skrz obal říct spoustu věcí – třeba ho nalákat na to, co jej čeká uvnitř, nebo ho přimět výrobek chtít ještě víc. 

Poradíme vám se všemi fázemi výroby krabic s potiskem – od grafiky přes metodu tisku až po konstrukci a volbu správného druhu lepenky. Ne nadarmo se totiž říká, že dobrý obal musí chránit to, co prodává a prodávat to, co chrání. Proto se postaráme o to, aby byl prodejní, ale i funkční.

Více o výrobě krabic
Skleničky s potiskem
Skleničky s potiskem

Tamponový potisk s výpalem

Nejpoužívanější technologie na potisk 3D předmětů, a to nejen skleniček, ale jakéhokoliv reklamního předmětu. Na potisk se používají přímé barvy. Váš motiv tak může být na skleničce přímo v dané pantone barvě nebo v jakékoliv univerzální barvě (imitace pískování, bílá, černá, zlatá a další). Skleničky se tisknou dvousložkovými barvami a po natisknutí vypalují, potisk je tak vhodný do myčky.
Skleničky s potiskem

Laserové gravírování

Technologie, díky které docílíte elegantního a decentního vzhledu. Laserové značení je vysoce odolné, přesné a prakticky nesmazatelné. Výsledný odstín laserovaného motivu závisí na materiálu, do kterého se laseruje. Nejčastějšími gravírovanými materiály jsou kov, dřevo a sklo.
Skleničky s potiskem

Pískování

U pískování se písek (korund) přes tlakové zařízení za pomocí trysek různých průměrů fouká na předmět, díky samolepicí šabloně s vyleptaným motivem, tak písek vytvoří požadovaný znak. Takto vypískovaný motiv na sklenicích je nesmývatelný. Je stálý, neodstranitelný, originální a zdravotně nezávadný. Pískované sklo vypadá decentně a luxusně. 
Skleničky s potiskem

Degustační sklenička OIV 210 ml

Degustační sklenička 210 ml "koštovačka" je univerzální skleničkou vhodnou pro degustace a výstavy. Lze z ní správně degustovat všechny typy vín.
Skleničky s potiskem

Sklenička na víno Lara 250 ml

Sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán.
Skleničky s potiskem

Sklenička na víno Sandra 250 ml

Tato sklenice na bílé víno je vhodná pro podávání především bílých vín, ale můžou se v ní podávat i některé destiláty nebo dolihované vína.
Skleničky s potiskem

Sklenička na víno Sandra 350 ml

Sklenička jejíž tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: