Co všechno umíme

Jsme reklamní agentura s více než 19tiletými zkušenostmi v oblasti výroby nejen běžných reklamních předmětů. Vzhledem k tomu, že nás najdete v Hodoníně, potom je naše zaměření více než jasné - reklamní servis pro vinaře. Což ale neznamená, že bychom nedokázali vyrobit i běžnou vizitku, leták, ceduli nebo nástěnku, polepit auto či výlohu nebo cokoliv jiného z běžných i zakázkových reklamních předmětů a reklamní výroby. Ať už tedy hledáte někoho, kdo Vám navrhne i vytiskne reprezentativní brožuru nebo dodá krabičky nejen na láhve, pak jste u nás správně. 

 

Jak to všechno začalo

Náš příběh se začal psát Šardicích před více než 19 lety. Jak už to tak bývá, všechno vzniklo náhodou. Naše první stroje se spustily v roce 2004, abychom vytiskli polepy na motorky. Když už jsme uměli polepy, dokázali jsme vyrobit i samolepky. Když už jsme zvládli samolepky, proč bychom také nedokázali potisknout textil. A tak to šlo dál a dál, než jsme se dostali k tomu, že jen naše výrobní hala má 650 m² a k našim zákazníkům tak míří desítky zakázek každý den.

Co všechno umíme

19 let zkušeností

V reklamní branži nejsme žádnými nováčky. Za více jak 15 let nám rukama prošli snad všechny reklamní produkty.
Co všechno umíme

Vlastní technologie

Disponujeme vlastními výrobními technologiemi, a tak našim klientům můžeme nabídnout lepší nákupní ceny.
Co všechno umíme

Individuální přístup

Záleží nám na každém klientovi, a proto připravíme individuální řešení pro malé i velké klienty.
Co všechno umíme

Efektivní řešení

Ať už se jedná o leták nebo obal výrobku, vždy se snažíme najít to nejlepší řešení a výhodný poměr cena - výkon.

Grafické práce a tvorba webů

Logem to všechno začíná, ale určitě nekončí. Navrhneme Vám logo, letáky, etikety, dárkové balení až po  konstrukci nebo kompletní design Vaší společnosti. Stejně tak vše připravíme pro výrobu a DTP, protože co si vymyslíme, to si taky vyrobíme. 

Vizitky, letáky, plakáty a další tiskoviny

Žádná společnost se neobejde bez tiskovin. Vytiskneme Vám vizitku nebo klidně i složitou brožuru s výsekem. Zušlechtění jako laminace, parciální lakování, ražba nebo výsek jsou samozřejmostí.

Etikety a samolepky

Návrh a výroba etiket od malonákladových tisků v řádech desítek kusů až po tisícové série. Etikety Vám vytiskneme nejen na papír nebo fólii, ale i na speciální materiály. Etikety vyšperkujeme ražbou, parciálním UV lakem, speciálním embossingem nebo zalaminujeme.

Skleničky s potiskem

Ať už jste vinař, pálenkář, chcete své zákazníky a obchodní partnery obdarovat hezkým a užitečným reklamním předmětem v podobě skleničky nebo prostě jen chcete darovat jednu skleničku s jedinečným potiskem, pak jste na správném místě. 

Dárkové krabičky a obaly

Každý výrobek okamžitě získá na hodnotě, pokud jej originálně zabalíte. Dárkový obal vymyslíme, přizpůsobíme Vašim produktům a tomu, jak je chcete zákazníkům prezentovat. 

Cedule, bannery a 3D loga

Bannery jsou pro své univerzální využití, snadnou instalaci a samozřejmě dobrou cenu jedním z nejvyužívanějším prostředkem velkoformátové reklamy. 

Kdo s námi spolupracuje:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: