Obraz s vlastní fotkou 150 x 100 cm

2 410 Kč / ks 1 991,74 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku do týdne
Můžeme doručit do:
5.6.2024
Kód: 7171
Obraz s vlastní fotkou 150 x 100 cm

Detailní popis produktu

Fotoobrazy na míru pro váš interiér

Osvěžte váš interiér nebo udělejte radost jedinečným a osobitým dárkem. Fotoobrazy, které oslní nejen kvalitním tiskem a zářivými barvami, ale i cenou.

Rozměr obrazu je možné vyrobit na šířku i na výšku. Nemáte vlastní fotografii a potřebujete originální doplněk do interiéru? Vyberte si fotku z databanky, ze které vám obraz na plátně vyrobíme. Vybrat si můžete z tisíců fotografií zde.

Hledáte jiný rozměr obrazu? Napište nám, a pokud to bude v našich technických možnostech, vyrobíme vám jej.

Obraz s vlastní fotkou 150 x 100 cm

Masivní rám

Lišty z kvalitního sušeného dřeva z borovice
Obraz s vlastní fotkou 150 x 100 cm

Neblednoucí barvy

Sublimační bezzápachový tisk s odolnými barvami
Obraz s vlastní fotkou 150 x 100 cm

Tisk na textilii

Tisk na textilní polyesterové plátno

Sublimační tisk na textilii

Obrazy tiskneme sublimační technologií, která zaručuje, že plátno nezapáchá a zároveň nebledne. Touto technologií se tisknou například vlajky nebo prezentační stany, sublimační tisk je tedy používán i ve velmi náročných podmínkách. Takový tisk můžete například klidně oprat, takže pokud se vám na obraze uchytí prach, bez obav jej můžete setřít vlhkým hadříkem.

Obraz s vlastní fotkou 150 x 100 cm
Obraz s vlastní fotkou 150 x 100 cm

Kvalitní fotoobrazy na borovicovém dřevě

Fotoobrazy na plátně vyrábíme pouze z kvalitního a správně vysušeného borovicového dřeva. Plátno je pevně natažené na robustním dřevěném rámu, který je profilovaný a má zvýrazněnou vnější hranu.

Rozměry větších rámu jsou stabilizovány rovnoběžnými příčkami, což zajišťuje, že se rám nikdy neprohne ani nezkroutí. Díky těmto parametrům jsou naše fotoobrazy odolné a dlouhodobě zachovávají svůj původní tvar a kvalitu.

Nejčastější dotazy zákazníků

Je moje fotografie vhodná k tisku?

Všechny fotografie u nás prochází předtiskovou kontrolou. Pokud by vaše fotka měla nějakou chybu nebo byla v nevhodné velikosti, pak vás na to určitě upozorníme. Každopádně zde je několik rad k tomu, aby vás obraz byl naprosto perfektní:

  • Dostatečné rozlišení - tady platí, že čím větší, tím lepší. Ideálně je zaslat originální fotku, která je přímo stažená ze zařízení, na kterém se fotila. Například fotky stažené ze sociálních sítích mají minimální rozlišení a nejsou vhodné pro tisk. Ideální rozlišení je takové, kde kratší strana má minimálně 1 200 px.
  • Okraje fotografie - u obrazu je počítat se zahnutím na rám. Ideální stav je tedy neumisťovat alespoň 5 cm od kraje důležité motivy. Pokud fotku nemáte v poměru, ve kterém jste si obraz vybrali, nevadí, i tak nám ji pošlete a fotku vám upravíme. Před tiskem vám ještě zašleme náhled ke kontrole, aby všechno opravdu bylo přesně podle vašich představ.

Je obraz na šířku nebo na výšku?

Jak si jej zvolíte vy. Háčky umístíme tak, aby fotografie nebo motiv byly správným směrem. Obraz tedy můžete mít na šířku i na výšku.

Nemáte vlastní fotografie a hledáte hezký designový motiv?

Nemáte vlastní fotografii a potřebujete originální doplněk do interiéru? Vyberte si fotku z databanky, ze které vám obraz na plátně vyrobíme. Vybrat si můžete z tisíců fotografií zde.

Lze obraz čistit?

Obraz se tiskne na textilii a technologií, kterou se tisknou například dresy, které se běžně perou. Plátno můžete tedy čistit i vlhkým hadříkem.

Chci jinou velikost, než máte v nabídce

Pak se nám ozvěte a pokud to jen bude možné, přizpůsobíme obraz i velikostně Vaším požadavkům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky s potiskem
fvEdit: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: