Sklenice na červené víno Stölzle Weinland 450 ml

76,23 Kč / ks 63 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku do týdne
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kód: 159660
Sklenice na červené víno Stölzle Weinland 450 ml

Detailní popis produktu

Křišťálové sklenice Stölzle z Lužice - nejlepší mezinárodní kultura stolování

Společnost Stölzle z lužického Weißwasseru vyrábí sklenice té nejvyšší kvality. Sklenice z bezolovnatého křišťálu zaujmou svým leskem, velmi dobrým zvukem a vysokou odolností proti rozbití a mytí v myčce.

Sklenice Stölzle Lausitz jsou křišťálově čisté a představují nejvyšší kulturu stolování. Díky plynulému přechodu ze stylu na pohár a vynikajícímu rozložení skla se tyto křišťálové sklenice velmi blíží vlastnostem sklenic foukaných do úst.

Všechny sklenice jsou přizpůsobeny charakteru nápoje a nabízejí optimální funkčnost s profesionálním designem. A to nejen pro víno, ale také pro šumivá vína, lihoviny a koktejly.

Sklenice na červené víno Stölzle Weinland 450 ml
Sklenice na červené víno Stölzle Weinland 450 ml

Degustujte ve Vašem stylu

Sklenička s potiskem loga Vašeho vinařství pozvedne i designově degustaci na vyšší úroveň. Navíc takovou skleničku můžete využít i jako dárek, který zajisté žádný zákazník neodmítne a bude tak mít Vaše vinařství i doma stále na očích.

Všechny naše potisky navíc vypalujeme, skleničky tak vy i zákazník můžete mýt v myčce a nemusíte se nijak omezovat v jejich používání.

Jak objednat skleničky s potiskem?

Všechny skleničky a karafy Vám dodáme i včetně potisku, pískování nebo laserového gravírování. 

Nejprodávanější skleničky můžete objednat na našem e-shopu rovnou s potiskem zde. Pokud chcete jinou skleničku, jiné množství nebo cokoliv jinak, aby skleničky odpovídaly Vaší představě, můžete zaslat poptávku rovnou na náš e-mail: obchod@asalonta.cz. A nebo poptávku zaslat rovnou přes objednávku kterékoliv skleničky v nabídce. Stačí zaškrtnout políčko, že chcete potisk a v ten moment bude objednávka brána jako nezávazná poptávka.

Průběh objednávky a dodání skleniček s potiskem:

  • po schválení cenové nabídky zašleme náhled potisku, který je samozřejmě možné dále upravovat a pracovat s ním tak dlouho, než potisk bude přesně podle Vašich představ
  • po schválení korektury, se pustíme do výroby a hotové skleničky obdržíte nejdéle do 2 - 3 týdnů

Dárkové balení

Potřebujete skleničky s potiskem jako dárek? Připravíme pro Vás dárkové balení skleniček na míru. Dárkové balení lze vytvořit nejen na každou skleničku zvlášť, ale také připravit na balení s Vaším vínem.

Každý výrobek okamžitě získá na hodnotě, pokud jej originálně zabalíte. Dárkový obal vymyslíme, přizpůsobíme Vašim produktům a tomu, jak je chcete zákazníkům prezentovat. Zákazníkům můžete skrz obal říct spoustu věcí – třeba ho nalákat na to, co jej čeká uvnitř, nebo ho přimět výrobek chtít ještě víc. 

Poradíme vám se všemi fázemi výroby krabic s potiskem – od grafiky přes metodu tisku až po konstrukci a volbu správného druhu lepenky. Ne nadarmo se totiž říká, že dobrý obal musí chránit to, co prodává a prodávat to, co chrání. Proto se postaráme o to, aby byl prodejní, ale i funkční.

Sklenice na červené víno Stölzle Weinland 450 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleničky na víno
Rozměr: v = 205 mm, Ø = 85 mm
Balení: 6 ks
fvEdit: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: