Sklenička Lara 350 ml, taštička a propiska s potiskem

Barva propisky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
91,23 Kč / ks 75,40 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku do 3 týdnů Na objednávku do 3 týdnů Na objednávku do 3 týdnů Na objednávku do 3 týdnů Na objednávku do 3 týdnů Na objednávku do 3 týdnů Na objednávku do 3 týdnů Na objednávku do 3 týdnů Na objednávku do 3 týdnů Na objednávku do 3 týdnů Na objednávku do 3 týdnů Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
20.8.2024 20.8.2024 20.8.2024 20.8.2024 20.8.2024 20.8.2024 20.8.2024 20.8.2024 20.8.2024 20.8.2024 20.8.2024 Zvolte variantu
Kód: 8221/R 8221/ERN 8221/MOD 8221/ERV 8221/B 8221/LUT 8221/ZEL 8221/SV 8221/SV2 8221/ORA 8221/FIA Zvolte variantu
Sklenička Lara 350 ml, taštička a propiska s potiskem
Lara 350+tasticka+propiska
Cena včetně potisku

Detailní popis produktu

Kompletní sada pro vinařskou akci i s propiskou

Sada obsahuje skleničku Lara s objemem 350 ml, taštičku na skleničku a propisku. Vše včetně potisku za zvýhodněnou cenu.

Potisk skleničky

Skleničku Vám potiskneme tamponovým potiskem v jedné barvě na jedné pozici. Maximální velikosti potisku je 40 x 40 mm. Potisk na skleničce je provedený dvousložkovými barvami a ještě výpalen, tím pádem je sklenička pak vhodná i do myčky.

Potisk taštičky

Taštičku Vám potiskneme sítotiskem v jedné barvě potisku. Barva potisku je dle Vašeho výběru. Maximální rozměr potisku je 130 x 150 mm.

Potisk propisek

Propisky Vám potiskneme zdarma a navíc i plnobarevným potiskem. Na jedné straně propisky (na té, kterou vidí pravák, když propisku drží) je umístěn Váš potisk. Na druhé straně propisky je umístěno logo reklamní agentury Asalonta.

V případě, že naše logo na propisce nechcete, cena za set se navýší o 4,20 Kč (včetně DPH) za potisk propisky.

Jak probíhá objednávka

K objednávce přiložte logo či jiný motiv, který chcete mít umístěný na skleničce, taštičce i propisce. Případně popište motiv do poznámky. Do poznámky nám můžete připsat i barvu potisku. Barva potisku může být jiná na skleničce i na taštičce. Stejně tak se mohou lišit motivy potisku. Nejpozději druhý pracovní den od nás obdržíte korekturu potisku. Korekturu je pak samozřejmě možné ještě dále upravovat nebo měnit, dokud potisk není přesně takový, jaký si jej představujete.

Po schválení korektury se pustíme do výroby. Vaši kompletní objednávku Vám pak dodáme za 3 týdny.

Cena neobsahuje tiskovou přípravu (1 030 Kč včetně DPH 21 %). Tisková příprava se Vám automaticky připočítá v košíku u shrnutí objednávky. Cena za tiskovou přípravu je stejná nehledě na objednané množství sad.

Minimální množství pro objednávku je 96 ks.

Sklenička Lara 350 ml

Klasická sklenice na červené víno. Vhodná především pro mladé nebo zralé červené víno, ale mohou se v ní podávat i některá bílá a červená vína burgundského typu. Sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán - tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje.

Sklenička Lara 350 ml, taštička a propiska s potiskem

Kapsa na skleničku

Praktická kapsa na skleničku k zavěšení kolem krku. Ideální pro ochranu skleničky před pádem nebo rozbitím. Díky černé barvě působí elegantně a stylově.

Možnost potisku logem nebo sloganem, což z ní dělá skvělý propagační materiál. Skvělý doplněk na všech vinařských akcích.

Sklenička Lara 350 ml, taštička a propiska s potiskem

Plastová propiska s gumovým gripem

Bílé kuličkové pero s kovovou sponou a barevným protiskluzem. Tato plastová propiska je ideální pro každodenní použití díky pohodlnému gumovému gripu, který zajišťuje pevný úchop a pohodlí při psaní.

K dispozici je široká škála barev, které umožňují výběr dle osobních preferencí. Propiska je vybavena modrou inkoustovou náplní a má rozměry 12 x 140 mm.

Skleničky CRYSTALEX

Crystalex je symbolem celosvětově vyhlášené tradice českého sklářství a současně jsme největším výrobcem skleněných produktů nejen u nás, ale i v zahraničí. Ačkoli doba se neustále mění, i dnes tvoří fascinující produkty, které představují souhru umění, letitých zkušeností a cenného dědictví. A kde jinde, než v Novém Boru, který je srdcem sklářského průmyslu, ale i domovem skláren. Právě tady vznikají stále nové a jedinečné produkty, které kombinují krásu tradice s moderní tváří.

Sklenička Lara 350 ml, taštička a propiska s potiskem

BOHEMIA CRYSTAL

Již více než 50 let nesou produkty Crystalex ochrannou známku Bohemia Crystal™, která zaručuje tu nejvyšší kvalitu materiálu a výrobních procesů. Produkty označené touto prestižní známkou jsou synonymem pro prověřené vysoké kvality českého sklářství. Výrobky v sobě snoubí historickou zkušenost, tradiční pohled spojený s moderními technologiemi, stejně tak invenci českých specialistů.

BOHEMIA SPARKLE

Všechny produkty jsou vyráběny ze skloviny Sparkle™. Pro její charakteristické vlastnosti má prémiovou ochrannou známku Bohemia Sparkle™, která nachází své uplatnění především v rámci segmentu hotelnictví, restaurací a kaváren (HoReCa). Kromě optických vlastností splňuje nároky pro náročné a profesionální využití nápojového skla. Samozřejmostí jsou proto silnější stěny i tvrzené ústní okraje. 

Sklenička Lara 350 ml, taštička a propiska s potiskem
Sklenička Lara 350 ml, taštička a propiska s potiskem

CRYSTAL. ECO

Sklo Crystalex patří mezi nejekologičtěji tavená skla vůbec. Sklárny používají plně elektrický způsob otopu tavicího agregátu a nátokových žlabů. Tavící agregáty mají navíc minimální hlučnost, prašnost a tepelné zatížení okolního prostředí. Používáme tavící pece našeho vlastního designu, které neustále modernizujeme a optimalizujeme pro co možná nejčistší provoz v souladu s ekologickou politikou i platnými směrnicemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro vinařské akce
Rozměr skleničky: v = 200 mm, Ø = 80 mm
fvEdit: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: